ראשי פירגונים

פירגונים

by Moran Shtrum

ברוכים הבאים אל מעבר לקלעים, מתלבטים אם ללמוד את הגישה? האם היא תתאים לכם אישית? האם המתכונים קלים באמת? אז, הנה המטופלים, הסטודנטים והמשתתפים מתוך החוויה האישית שלהם, הצצה מהירה וחד פעמית, אמיתית מתוך  התהליך שלהם.

שנצא לדרך?

 

“מזה תקופה ביקשתי ממורן שתדריך את ילדי הגן על תזונה נכונה ועל פירמידת המזון.מורן הגיעה בבוקר, מוכנה ליום חוויתי ומעשיר עבור הילדים,

שמחתי לראות עד כמה מורן הנגישה את נושא הבריאות עבור הילדים ודיברה את שפתם.

בתוך שעתיים נדהמתי לראות עד כמה ניתן היה ללמד את הילדים, התחלנו בחשיבות האכילה הבריאה וממה היא מורכבת, המשכנו לאפשרויות לארוחות בוקר לפני ובמהלך הגן, לאורך כל הזמן, מורן הסבירה לילדים מה בדיוק לבקש לאכול ולהכין בבית, כך שיוכלו להמשיך וליישם אכילה בריאה, דיברה אליהם במושגים קליטים וסוחפים, כמו ״פיפי שקוף, אני אלוף״, ״אני אוכל בריא, מרגיש נפלא״ ועוד.

לקינוח, הילדים הכינו צלחת בריאות ויצרו פרצופים של גיבורי על, מפירות, ירקות ומאפים בריאים.

אני ממליצה בחום על ההדרכות של מורן,

אנחנו בגן נוף כבר אוכלים וחיים בריא.”

ענת מרק

גננת, גן נוף

“מורן יקרה,

ההרצאה שלך להוריי ביה”ס, היתה נהדרת וחשובה ביותר. הצלחת להעביר את ההרצאה בדרך מעניינת ומשכנעת מאד. אני בטוחה כי הרבה הורים יתחילו ליישם את הדברים הנפלאים שהצעת בעיקר בזכות הדוגמאות המוחשיות שהבאת.

הצלחת להעביר מסר פשוט שניתן ואפשרי לאמץ את המלצותייך המעשיות בדרך קלה יחסית וללא מאמץ מיוחד. אהבתי שכל הטיפים ניתנים ליישום מיידי! אני מאמינה שהרצאה לילדים ולילדות חשובה לא פחות מאשר להורים מאחר והבריאות חשובה להם והם יכולים להשפיע על הוריהם.

אני רוצה להודות לך על הדרך הנפלאה בה העלית למודעות של כולנו את הצורך בתזונה בריאה ונכונה, ואת החשיבות של פעילות גופנית. בזכות הגישה החיובית והקלילה שלך, שמטובלת בחוש הומור ובעיקר ללא תחושה של הטפת מוסר העברת מסר חשוב ומשמעותי על חשיבות אורח חיים בריא ועל תפקידו החשוב של ההורה בתהליך.”

יעל מזור

מנהלת ביה”ס, נופי ים

“למדריכה שלי לחיים,

מי שלא היה אצלך, לא יודע מה יכול היה להרוויח.

ידעתי כל כך הרבה בתזונה, מה בריא, מה לא בריא, מה לאכול, כמה ולמה ועדיין הייתי כל כך מבולבלת מרוב מידע.

אני זוכרת את הרגע הראשון ש״אספת״ אותי והסברת לי, שהידע הוא כח, את אמרת שבמקום כל המידע ה״מסבך״ הזה שיצרתי לי בראש, נלמד את אבני הבסיס, מה תפל ומה עיקר ומאיפה בדיוק עלינו להתחיל ולצאת לדרך.

אני תמיד ממליצה עלייך בכל כך הרבה התלהבות, כשאני מתחילה לספר לאחרים על התהליך איתך, אני תמיד חוזרת ואומרת- זר לא יבין זאת.

אז, איך את אומרת… ״נהפוך הרגל לטבע״, בזכותך מורן, הפכתי הרגלים לטבע חזק.

אני אוכלת בריא ולא מתעסקת יותר במשקל,

לראשונה טוב לי ושקט לי.

לוקחת אותך איתי לחיים,

שלך,”

לירון קלדס

“מורני יקרה,

כבר שנים שאני איתך, התחלתי מסדנאות בישול בריא, הייתי גם בקורס ניקוי רעלים, גם כשחשבתי שאני כבר יודעת הכל, המשכת ללמד אותי בהרצאה שלך. האמת, אני מאוהבת.

תמיד זמינה לי, תמיד מכוונת אותי, תמיד עם סבלנות, חיוך והמון אהבה למה שאת עושה.

אני ממליצה עלייך לכל מי שיקר לי, אני יודעת שזאת המתנה הכי גדולה שהוא יוכל לתת לעצמו.”

אתי מטלון

 

״אפתח ואומר שזכינו, מורן הגיעה אלינו עם להט ותשוקה לעולם הבריאות, ההתלהבות שלנו סחפה כיתה שלמה איתה.

מורן העשירה את ידיעתנו והרחיבה את הידע שלנו על פירמידת המזון, הכינה עם הילדים שייקים בריאים מפירות והכינה תה מצמחים הגדלים בגינת בית הספר. הסדנה היתה מאוד חווייתית ומעשירה והילדים והילדות היו מרותקים!
למדנו המון ובעיקר נחשפנו למגוון הרחב של המזון והמשקאות שאנו צורכים ולאלטרנטיבות הרבות שסביבנו.
אחד הדברים הבולטים ביותר אצל מורן הוא כמה היא אוהבת את המקצוע שלה. כל השיח הועבר באופן כה נלהב והיא סחפה אחריה את התלמידים (וגם את המורה).

יש לה תשובה מותאמת לכל שאלה והמלצות נהדרות ומגוונות. כמו כן, מורן דאגה להביא אביזרים שונים כגון פוסטרים, תמונות להמחשה, מצרכים, מוצרים וכלים אשר הפכו את הסדנה למוחשית ופעילה.

כפי שפתחתי ואמרתי- זכינו.
זכינו בשותפה אכפתית, אוהבת ודואגת ובסדנה מעשירה וחווייתית ביותר.
אני ממליצה בחום שגם כיתתכם תיחשף לסדנה הנפלאה שלה!”

אור רידר

מחנכת כיתה א׳1, בית ספר נופי ים

“מורן יקרה,

מה לא ניסיתי, איזה דיאטה לא עברתי ותמיד התאכזבתי.

כבר שנתיים איתך ואמן לעוד המון שנים יחד.

את תמיד מכוונת, תמיד נמצאת, תמיד עם חיוך והמון סבלנות.

אני מאוד מעריכה אותך ואת העובדה שאף פעם לא ״דחפת״ לי שום דבר, גם כשרציתי לבוא יותר ולקנות ממך את הכלJ

את באמת אחת למיליון ואיזה כיף לי שאת שלי,”

מיכל כהן

אוהבת ומעריכה,

לקוחות מפרגניםלקוחות מפרגניםלקוחות מפרגניםלקוחות מפרגניםלקוחות מפרגניםלקוחות מפרגניםלקוחות מפרגניםלקוחות מפרגניםלקוחות מפרגניםלקוחות מפרגניםלקוחות מפרגניםלקוחות מפרגניםלקוחות מפרגניםלקוחות מפרגנים לקוחות מפרגניםלקוחות מפרגניםלקוחות מפרגניםלקוחות מפרגניםלקוחות מפרגניםלקוחות מפרגניםלקוחות מפרגניםלקוחות מפרגניםלקוחות מפרגניםלקוחות מפרגניםלקוחות מפרגניםלקוחות מפרגניםלקוחות מפרגניםלקוחות מפרגנים


 

error: Content is protected !!
0
דילוג לתוכן