ראשי רעיונות לארוחות בוקר לבית הספר

רעיונות לארוחות בוקר לבית הספר

by Moran Shtrum

אז מה נשלח לילדים לארוחת בוקר לבית ספר ומוסדות חינוך?

קודם כל, חשוב שנבין שארוחת הבוקר בזמן למידה היא בין החשובות ביותר!

הילדים צריכים לשמור על יכולת קשב וריכוז גם לאחר האכילה ולמשך יום הלימודים.

אז איך עושים זאת?

קנו קופסת אוכל שנקראת ״BENTO BOX״,

זאת קופסת אוכל מחולקת שתאפשר לנו לשלוח לילדים מכל קבוצות המזון יחד,

כך נוכל לדעת ששלחנו את קופסת ״היהלומים״ הכי טובה שיכולנו להכין להם.

את הקופסה תוכלו לקנות בכל רשת של כלי בית או משחקים לילדים, במקביל דעו שתוכלו לכתוב google ב bento box ולהזמין בקלות קופסאות אוכל מדהימות, שימו לב ודגש על האטימות בין התאים, היא חשובה מאוד.

מה כדאי שיהיה בכל קופסת אוכל של ילדים?

  1. נתחיל מכריך או מאפה מדגנים מלאים, לא חייב 100% מלא, אפילו לחמים קנויים ממאפיות איכותיות שכוללות למעלה מ30% קמחים מלאים, יהיו התחלה נהדרת. כך נסייע לילדים לתחושת שובע לאוך זמן ורמת סוכר מאוזנת בגוף שתשמור על ריכוז לאורך זמן. משקיענים? תוכלו אפילו להכין בעצמכם לחם איכותי, מזין וסופר טעים.
  2. ממרח מחלבון או שמן איכותי- פה תוכלו כמובן להשתמש בממרחים הרגילים כמו גבינות וחומוס, אבל אם אתם רוצים להיות הורים משקיענים, תוכלו למרוח להם טחינה משומשום מלאה עם דבש או ממרח חמאת בוטנים איכותית ואם אתם בכלל תותחי על חלל אז תוכלו להכין  פריטטת ירקות או אפילו ממרחים בעצמכם, שכוללים ירקות ותבלינים ופעולה אחת פשוטה- טחינה בבלנדר או מעבד מזון.
  3. שלבו בתא אחד פירות- תוכלו לחתוך אותם בצורות, ילדים כל כך אוהבים לפתוח את הקופסה ולראות אוכל שהוא גם מגניב וזה הרבה יותר פשוט ממה שאתם חושבים, כיום ניתן לקנות המון כלים וסכינים מגניבים ברשתות וכך להכין בקלות.
  4. שלבו בתא נוסף ירקות- גם פה העזרו בחיתוך מגניב שיצור עיניים סקרניות וטועמות.
  5. חטיפים וממתקים- שימו לב, חטיפיי בריאות קנויים אינם קשורים לבריאות כלל, כי אם לתעלול שיווקי ותו לא. כך שאם תחליטו לצ׳פר את ילדכם בחטיף כזה, עשו זאת ביום קבוע, כמו למשל ביום שישי, כך תיצרו דחיית סיפוקים, הבנת לוח זמנים, עמידה ביעדים והבנה של ערך תזונתי נמוך וגבוה וכל זה מלשלוח ארוחת בוקר בריאה בסך הכל, מדהים נכון?
  6. הפתעות או לא להיות- הניחו לקטנים שלנו פתקי אהבה או סתם הפתעונת קטנה בקופסת אוכל, זה הכי כיף לפתוח את הקופסה ולהיזכר שמישהו בבית משקיע ואוהב אותם מאוד.ועכשיו לתכלס, רוצים רעיונות ותמונות מה לשים בפנים?

    הנה לפניכם מצעד bento box הבריא.

    ילדים אוכלים בריא- עם הנטורופתית מורן שטרוםילדים אוכלים בריא- עם הנטורופתית מורן שטרוםילדים אוכלים בריא- עם הנטורופתית מורן שטרוםילדים אוכלים בריא- עם הנטורופתית מורן שטרום ילדים אוכלים בריא- עם הנטורופתית מורן שטרום 

error: Content is protected !!
דילוג לתוכן