ראשי SELFIE

SELFIE

by Moran Shtrum

 

 

מורן שטרום נטורופתית אודות הסיפור שליסביר להניח שאת כבר מכירה אותי קצת, החיבור בין אנשים ומימוש פוטנציאל או אם תרצי, כזה שמחבר בין רוצה לעושה, הוא השליחות שלי.

פעם ילדה, אז נערה והיום אישה שיודעת שאין חלום שאי אפשר להגשים. כל אחת מאיתנו נולדה עם ״דבש אלוהים״ ותפקידה לממש ולהשתמש בו. פעם חשבתי שכל הנשים סובלות מכאבי בטן ושכולן מתכווצות מכאב לפני הווסת של המחזור. הייתי בטוחה שזה בסדר שיש עצירות כרונית ושמידי כמה ימים יש פצע אקנה כואב ומלא בדלקת.

כנערה הייתי נוכחת בכל הקצוות, חיפשתי את התוצאה שתאפשר לי לנשום בקלות מבלי להבין שמה שהיה חסר לי זה עבודה על השורש, על האופן בו התרחקתי מעצמי ואיפשרתי למוסכמות חברתיות ויעדים סביבתיים לנווט אותי מה נכון לי. הדרך לא היתה קלה ובמשך שנים למדתי איך ללטף צלקות ולחיות לצידן באופן שיחזק אותי ויגרום להם להיות בארגז ה super power שלי.

היום אני מבינה שהמון בחירות כמו בני זוג, חברות ותפקיד בעבודה, הן בעלות קשר ישיר עם האופן בו אנחנו רואות את עצמנו. האני הישנה היתה אומרת ״נו, בטח… ברור שיש קשר… אני מייעדת לעצמי רק טוב״, אבל כדי להיות בטוחות, באמת בטוחות, האופן להבין במדוייק את הדימוי שלנו בעייני עצמנו הוא פשוט להתבונן בגרעין של האנשים הסובבים אותנו ובסיטואציות זוגיות וחברתיות שחוזרות על עצמן.

אלו ישקפו בדיוק איך אנחנו מרגישות שראוי להתייחס אלינו בעייני עצמנו. הן בעלות קשר ישיר האם אני מכבדת את עצמי מספיק כדי למתוח גבול בפני חברה שחוזרת על התנהלות שלא נעימה לי וגורמת לי להרגיש לא שווה או האם זה בסדר מבחינתי להמשיך לקבל יחס לא מכבד ואימרות מזלזלות מבן זוגי או מהממונים עליי. אם אלו סיטואציות שחוזרות על עצמן אבל הדמויות בהן רק משתנות, זה הזמן שלך לעשות בדק בית ומהר. כל מצב בחיים תפקידו לשרת אותנו ולסמן לנו משהו, השאלה רק אם אנחנו בmode של למידה?

נכון, זה לא תמיד נעים לשאול שאלות עמוקות ומורכבות שהתשובות אליהן לא תמיד פשוט אבל וואו כמה שזה שווה.

יש רגע כזה שאחנו נולדות מחדש, לא הלידה הכרונולוגית כי אם הלידה הגרעינית, התמציתית, זאת שמאפיינת את ה DNA הפנימי והאישיותי שלנו. האושר האמיתי הוא להיות שם, במסע החשוף הזה וללמוד על עצמך עד כמה את יפה ומייפה את העולם.

משם… משם הכל קטן עלייך. את מרגישה ראויה ואז הכל קטן עלייך.

מהנקודה הזאת להגיע למשקל שתמיד רצית הוא רק פונקציה של הליך טכני של למידה – השקעה – תוצאה.

כזה פשוט, השאלה האם את בשלה למסע הזה?

היום לאחר מסע ארוך ומלמד יש לי את הכלים כדי לתת לך מענה לאיזון בין הגוף לנפש, כלים מקצועיים לתזונה בריאה ואיתם כבר יגיעו התוצאות. הכל כדי שתהיי בשיא של עצמך – תחזרי לאהוב את הגוף שלך ואותך עצמך.

אני מאמינה שאין קיצורי דרך, אין אבקות קסמים ואין דיאטות מהירות, יש פתרונות מדוייקים ואותם בדיוק אתן לך.

יש דרך מלאה, אמיתית ומקצועית שתוביל אותנו למשקל המאוזן, עם תוצאות שנשארות.

 

כמה כיף לי שאת פה איתי, אספר לך קצת על הדרך שלי –
כמעט עשור של לימודים בתחום התזונה, ביניהם נטורופתיה, לימודי RAW FOOD ובריאות, צמחי מרפא, הנחיית קבוצות ו NLP ואשתף אותך איך כל זה קרה.

למדתי תזונה ורפואה משלימה הוליסטית,

משם המשכתי ללימודי נטורופתיה,

התמחות בצמחי מרפא, ארומתרפיה ותמציות פרחי באך.

בין נשימה לחוסר נשימה הבנתי את הצורך ולמדתי את תעשיית המזון הישראלית ולימודי תזונה לנשים בהריון ונוער.

עוד כשנה לימודי שף במטבח הRAW FOOD,

לימודי NLP- תיכנות המוח מחדש.

והנחיית קבוצות.

 

המטרה שלי ברורה

להוביל אותך לנקודה בה את הגרסה הכי טובה של עצמך, את בשיאך.

הגוף שלנו נועד לשרת אותנו וכדי שיתאים בדיוק לנו, אנחנו צריכות למצוא את הנקודה הכי טובה שלנו אינדיבידואלית בה אנחנו מרגישות שהוא הכי יפה מבפנים ומבחוץ.
אני רוצה להחזיר את הכוח לידיים שלך, שאת תנהלי את שגרת האכילה שלך ולא האכילה שלך תנהל אותך.
בשיטת התזונה 90%10 הרכבנו עבורך סל בריאות ממנו תוכלי לבחור את הכלי שיתאים בדיוק עבורך להתחיל את השינוי האמיתי

אז מהיום עזבי את השאלות – כמה קלוריות צריך לאכול ביום כדי לרדת במשקל? ואיך ניתן לרדת במשקל מהר? בשיטת התזונה הבריאה של 90%10 תלמדי איך סוף כל סוף ליהנות ולא להיתענות מאכילה.

תלמדי איך ניתן לרדת במשקל בעזרת שילובי התזונה הנכונים ומה צריך לאכול כדי לרדת במשקל שיתאים לך בכל מקום שתהיי בו בארץ ובעולם, מבלי להוביל את הגוף לחוסרים.
מהיום תתחילי לחיות נכון ובריא יותר – תתחילי לחיות 90%10.

 

דילוג לתוכן