ראשי שיטת תזונה 90%10 – איך זה עובד?

שיטת תזונה 90%10 – איך זה עובד?

by Moran Shtrum

ברוכה הבאה לחיים החדשים שלך.

עכשיו את חלק מהמהפכה הטבעית.
נראה שהגעת סוף כל סוף לרגע הכי חשוב בחיים – הבחירה בעצמך.
בשיטת התזונה 90%10 תצליחי להגיע ליעד שכולן חולמות עליו ולא תמיד יודעות איך להגיע אליו ובאיזה כלים להשתמש כדי להשיג אותו. היעד שתשיגי דרך שיטת התזונה הבריאה שלנו יוביל אותך ל BALANCE IN & OUT.

בדיוק כמו כולנו, את רוצה להשיג – נפש בריאה וחיים בריאים, בבית בריא, ובתוך כל זה להראות ולהרגיש בשיא שלך.
אם תמשיכי לדבר על זה, זה ישאר בגדר חלום, אבל אם תתכנני את זה מדויק זה יהיה אמיתי.
את יכולה להתפשר ולחיות חיים רגילים כמו כולם, להרגיש מדי פעם כאבי ראש, לבלות בבתי קפה עם חברות ולהחליף מתכונים לדיאטה בשביל לרדת באופן מהיר במשקל ולצמצם היקפים, לקנות וללבוש בגדים שיטשטשו את המקומות בגוף שמפריעים לך ובעיקר להרגיש בסדר… לא וואו, אבל בסדר.

ואת יכולה לבחור אחרת, את יכולה לא לוותר לעצמך ולא להתפשר על עצמך, את יכולה לעשות שינוי אמיתי והוא יתחיל מלהעלות את רמת החשיבות והאיכות שלך בעיני עצמך.
אנחנו פה נעבוד ונלווה אותך אך ורק אם את חדורת מטרה ונכונה לעבודה, כשתהיי כזאת בעיניי עצמך תסיימי לאסוף כשלונות ותתחילי לגרוף הצלחות.
המטרה שלנו לעבוד בקליניקה עם נשים בעלות מוטיבציה ללמוד, להיתנסות, להצליח, נשים שרוצות להיות אלופות בפני עצמן ורק ככה ניתן להגיע לתוצאות.

במהלך פיתוח שיטת התזונה ניתחנו קהל רחב של נשים, בינהן נשות עסקים בעלות קריירה דינמית ולוח זמנים אינטנסיבי, שכירות בארגונים גדולים וקטנים, עקרות בית שנכונות לעבוד במטבח ואלו הסובלות מפוביית ״הכנת חביתה״, וכמובן את המשמעות והשינוי בהיותן רווקות, בהריון ואימהות.
יחד עם אנשי מקצוע מהרפואה הקונבנציונלית ויחד עם אנשי רפואה משלימה ריכזנו מחקרים רבים מהם טירגטנו מסלול עבודה מדוייק המצליח להוביל אישה בעלת מוטיבים חוזרים לשיפור איכות ואורח החיים, לשינוי הרגלים וכתוצאה מכך שינוי הטבע האוטומטי שלה. שיפור המדדים הבריאותיים אותם ניתן לבדוק בבדיקות דם ובמכשור מקצועי וכמובן איך לא, להרגיש בשיא האישי שלה.

מהי שיטת התזונה 90%10?
השיטה מתבססת על עקרונות מ 3 עולמות – יסודות הנטורופתיה, הרפואה הסינית ורפואת הרמב״ם.
מאלו ריכזנו מחקרים ותיעודים ליצירת כלים פרקטיים ופשוטים, בזכותם ניתן יהיה להוביל את הגוף ל״הוליזם״ מלא – המצב השלם על ידי איזון מערכות הגוף.
מטרת העל של שיטת 90%10 היא שינוי DNA תזונתי, כלומר עבודה על השורש שהוביל להרגלי אכילה, דפוסי התנהגות רגשית וכתוצאה מכך עליה במדדים, בינהם המשקל.
במצב זה רמת האנרגיה תרקיע שחקים, חדות חשיבה ופרודקטביות גבוהה יהיו חלק משינוי מדהים וחדש.

תכירו את עקרונות השיטה לפיהן תוכלו ות(א)כלו הכל מהכל – השילוש הקדוש וצלעות הזהב, החרוטים על דגלה של השיטה.
בדיוק כמו שפה חדשה, נלמד אותך את שפת התזונה 90%10.
זה לא קורה ברגע אחד, אבל כשתלמדי לעשות זאת נכון כתהליך, תביני שזה קל יותר משחשבת.
החל מהרגע הראשון בתהליך, תלמדי את שילובי האכילה המומלצים, תיהני מחיי חברה מלאים, אכילה במסעדות ותגלי את דרך הפלא לאכול בארוחות שישי ובנופשים.

מיהו ה 90% ומה מכיל ה10%?
בדיוק כמו בחיים כדאי להתחיל תמיד מהטוב ולכן נמקד את 90% מהאכילה היומית שלך במה כן כדאי לאכול ובמה כן כדאי להרבות.
מזונות 90% מוגדרים כמזון מעודד detoxig טבעי של הגוף.
אלו מזונות העשירים בסיבים תזונתיים, נוגדי חמצון, ויטמינים, מינרלים, נוזלים ובעלי יכולת לשמר רמות סוכר נמוכות בדם ואלו מהות השילוש הקדוש של שיטת התזונה 90%10.

עכשיו, הגענו ל10% והם לא מילה גסה.
ה 10% אינם מכילים ארוחות צ׳יטים למיניהן או ג׳אנק פוד לא איכותי. הם שוברי השגרה שלך, אלו כל מה ששובר לך את שגרת לוח הזמנים שלך. כלומר, כל אחר הצהריים כאשר מתחשק לך משהו שלרוב יהיה מתוק על מנת להרים את רמות האנרגיה. בשיטת התזונה 90%10 אנו מגדירות את שובר השגרה הזה כ״שעת בא לי״.
אם לא די בהתמודדות עם ״שעת בא לי יומית״ יש לך שוברי שגרה נוספים שהם החגים, הנופשים, ארוחות שישי וככלל כל מה שמשבש לך את לוח הזמנים.
גם להם יש מקום מכובד בתפריט התזונה הבריאה שלך. הם תמיד פה כחלק מהחיים ולכן יש חשיבות עליונה לתכנן ולהצליח לשלב הרגלי אכילה נכונים גם בהם.
נלמד ונצייד אותך בכלים מדוייקים שתצליחי לאכול נכון ואפילו לרדת במשקל בכל זמן בכל מקום כולל חגים וחו״ל.

אז מה יוצא לי מזה? – תתחילי להתרגל
בשיטת התזונה הבריאה 90%10 מלבד ירידה במשקל, הרזיה בריאה, צמצום היקפים וחיטוב הגוף תלמדי לבחון את מידת הכדאיות שלך מהמזון המשמש כדלק לגוף שלך המשול לרכב.
בכל תחום בחיים אנו בוחנות את התועלת שלנו בכל פעולה אותה אנו עושות. כלומר, אבחר בתפקיד או קריירה לפי כדאיות הפרנסה בה, יצירת חברויות לפי תרומת החברות כמו למשל האם החברה אותה בחרתי תהיה ״כתף חמה״ או ״כותל״ לסודות שעל ליבנו. אנו שואלות ״מה יוצא לנו מזה״? בכל תחום בו אנו נמצאות בדיוק כמו בעת בחירת בן ובת זוג. השאלות כמו ״ האם ניתן לבנות בית משותף ויציב יחד״? או ״האם זה הבן זוג האידיאלי עבורי״? הם חלק ממנגנון מצליחנות בחיים. התחום היחיד בו אנו לא משתמשות בבחינת הכדאיות עבורנו הוא האכילה. אנחנו לרוב אוכלות מתוך גחמה רגעית, ריח מפתה, מראה עיניים מגרה, וחוסר שקט המניע לאכילה רגשית. בשיטת התזונה הבריאה 90%10 נלמד אותך להבין ולשאול לפני כל מה שתכניסי לביתך מבצרך – לגוף שלך,
״מה יוצא לך״ ממה שתכניסי לתוכו.

למי מתאימה שיטת התזונה 90%10?
השיטה מותאמת אישית ולכן תתאים לכולם – טבעוניים, צמחוניים, קטוגניים, אוכלי כל, נשים, נשים בגיל המעבר, גברים, הריוניות, נוער וילדים.
הנחיות ותפריט תזונתי יהיו בהתאם לסטטוס, אורח חיים קיים , העדפות תזונתיות אישיות ומדדים.

 ציר זמן תהליך בקליניקה מורן שטרום

שיטת התזונה הבריאה 90%10 מגיעה לכל בית בישראל ובעולם, את רק צריכה לבחור את הדרך הנוחה לך –
תהליך 90%10 מלא בקלינקה (ניתן לשמר הישגים על ידי מפגשי 90%10 ספיד, לבוגרי התהליך)

מפגש 90%10 חד פעמי.

סדנאות והרצאות 90%10.

טרילוגיית ספרים ״פשוט לאכול – ערכת ספרים לשינוי DNA תזונתי״, ללא מוצרי השיטה.

ערכות מוצרי השיטה 90%10 – ניתן לרכוש ישירות דרך החנות באתר.

 

דילוג לתוכן